Mobili interneto svetainė

Interneto svetainių pritaikymas mobiliems įrenginiams

Mobili interneto svetainė tapo ypač aktuali, po to kai Google paskelbė, kad nuo 2015 balandžio 21 d. savo paieškos rezultatus pritaikys prie mobilių ir kitų įvairių įrenginių ekranų, nes interneto svetainių naršymas jau seniai vyksta ne vien per kompiuterius. Tad interneto svetainės neturinčios mobilios versijos, paieškos rezultatuose gali būti rodomos žemesnėse pozicijose.

Pasak naujienų portalo 15min.lt  „Nors ir toliau bus naudojamas tas pats katalogas interneto svetainėms ir programėlėms, mūsų algoritmai ilgainiui svetaines pradės reitinguoti daugiausiai pagal jų mobiliosios versijos turinį, analizuos struktūrizuotus mobiliųjų versijų duomenis ir rezultatuose rodys būtent mobiliųjų versijų svetainės fragmentus“, – rašė „Google“ produktų vadybininkas Doantamas Phanas.

Anot D.Phano, pasikeitimas yra labai rimtas, tad pilnas jos įgyvendinimas bus matomas tik po kurio laiko, tačiau paprastiems vartotojams tai reiškia, kad smarkiai pagerės „Google“ paieškos rezultatai besinaudojantiems mobiliaisiais įrenginiais.

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/mokslasit/straipsnis/technologijos/google-paiesku-variklis-smarkiai-keisis-paskui-ji-ir-visas-internetas-646-711537

Mobili interneto svetainė – mūsų pasiūlymas jums

  • Pritaikome veikiančias interneto svetaines mobiliems įrenginiams
  • Mūsų naujai kuriamos interneto svetainės, jau iš karto pritaikytos prie įvairių įrenginių

Mobili interneto svetainė (informacija pagal 15min.lt atnaujinta 2016.11.24)